Akgül Depolama & Uluslararası Nakliyat şirketi olarak

HOŞGELDİNİZ!

Yunanistan ve İtalya arasında parsiyel taşımacılık hizmetlerimiz arasında, endüstriyel malzemeler, inşaat malzemeleri,tekstil, ve bir çok ihtiyaça dayalı temel ürünleri ve hatta araçların taşınması gibi farklı sektörler için çözümler sunuyoruz. Ayrıca, bu ülkeler arasındaki taşımacılık hizmetlerimizde gümrükleme ve transit işlemleri için danışmanlık hizmeti de sunuyoruz.

4X Parsiyel Lojistik 4X Parsiyel Lojistik 4X Parsiyel Lojistik
4X Parsiyel Lojistik

Parsiyel ,yüklerin bölünerek araçlar arasında taşınması anlamına gelir. Bu, büyük yüklerin bölünerek küçük araçlarla taşınmasına olanak tanır ve maliyetleri azaltır. Bu hizmet, özellikle kapasitesi az olan veya özel yükleri olan müşteriler için idealdir.

4X Parsiyel Lojistik

Tüm Avrupa ve özellikle Yunanistan ve İtalya arasındaki taşımacılık hizmetlerimizde ayrıca çevre dostu çözümler sunuyoruz. Bu sayede müşterilerimizin(çevresel,)sorumluluklarını yerine getirmelerine ve enerji tasarrufu sağlamalarına yardımcı oluyoruz. Ayrıca, yolculuk boyunca emisyonları azaltmak için en son teknolojileri kullanıyoruz.

Neden 4X?

Neden Akgül?

Çevik ve duyarlıyız , hız esnekliğe önem veriyoruz. Değişimi ve gelişimi birlikte yönetiriz. Enerjik ve hevesliyiz , yeni fikirlere açık ve yenilik konusunda hevesliyiz. Verimliliği sürekli sorgulayarak , üretkenliğimizi artırırız. Mükemmeli hedefleriz, meraklı , katılımcı ve paylaşımcıyız.

Verdiğimiz sözlere bağlı kalmanın , en büyük kazanç olduğunu biliriz. Müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutarız. Kendimizi , müşterilerimizin yerine koyar , gereksinimlerini önceden belirleriz. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip , yayılmasını sağlarız.

Parsiyel Nedir?

Parsiyel Nedir?

PARSİYEL TAŞIMACILIK

Parsiyel taşımacılık, aynı araçla, aynı güzergahtaki farklı adreslere yük taşıma işlemidir. Bu taşıma işlemlerinde, yük aracının tam dolu olarak gitmesini sağlayarak, aynı güzergahtaki adreslere mal indirme işlemidir. Yurt içi Parsiyel Taşımacılık işlemlerinde, öncelikle yükler belli bir listeye tabi tutulur. Adresler tek tek belirlenir. İlk adrese bırakılacak yükler, en son yüklenir.
 

Bize Ulaşın

Müşteri Hizmetleri: +90 224 220 43 13

Şimdi Ara +90 224 220 43 13