Whatsapp hattı +90 542 120 16 24
Müşteri hizmetler 4 Dilde Destek İT-GR-FR-EN +90 224 220 43 13 

Uluslararası Depolama Hizmeti

Uluslararası  Taşımacılık/Lojistik/Depolama hizmetlerinde profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz!                                                       Akgül Depolama & Uluslararası Nakliyat A.ş 

4X Parsiyel Lojistik

HOŞGELDİNİZ!

Depolama Hizmeti

  Tüm depolarda 7/24 güvenlik Kontrollerini gerçekleştirmekteyiz.

  Lojistikte depolama nedir kısaca tanımlayalım. Lojistik alanında depolama; belirli bir noktadan gelen ürünlerin ya da yüklerin teslim alınıp, belirli bir süre muhafaza edilmesinin ardından istenilen noktalara gönderilmek üzere hazırlanmasına denir. Depolama süresinin uzunluğu doğrudan depo çeşitlerini etkiler.

  Neden 4X?

  Neden Akgül?

  Çevik ve duyarlıyız , hız esnekliğe önem veriyoruz. Değişimi ve gelişimi birlikte yönetiriz. Enerjik ve hevesliyiz , yeni fikirlere açık ve yenilik konusunda hevesliyiz. Verimliliği sürekli sorgulayarak , üretkenliğimizi artırırız. Mükemmeli hedefleriz, meraklı , katılımcı ve paylaşımcıyız.

  Verdiğimiz sözlere bağlı kalmanın , en büyük kazanç olduğunu biliriz. Müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutarız. Kendimizi , müşterilerimizin yerine koyar , gereksinimlerini önceden belirleriz. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip , yayılmasını sağlarız.

  Parsiyel Nedir?

  Parsiyel Nedir?

  PARSİYEL TAŞIMACILIK

  Parsiyel taşımacılık, aynı araçla, aynı güzergahtaki farklı adreslere yük taşıma işlemidir. Bu taşıma işlemlerinde, yük aracının tam dolu olarak gitmesini sağlayarak, aynı güzergahtaki adreslere mal indirme işlemidir. Yurt içi Parsiyel Taşımacılık işlemlerinde, öncelikle yükler belli bir listeye tabi tutulur. Adresler tek tek belirlenir. İlk adrese bırakılacak yükler, en son yüklenir.
   

  Bize Ulaşın

  Müşteri Hizmetleri: +90 224  220 43 13

  Şimdi Ara +90 224 220 43 13