biz kimiz?

Hakkımızda

Lojistik sektörünün önder kuruluşu Akgül Depolama & Uluslararası Nakliyat Şirketi olarak, uzman kadrosu, tam donanımlı araç filosu, yüksek teknolojisi ve üstün kaliteli hizmet standardıyla, taşımacılık konusunda çözümler üretmeye devam ediyor.

58 yılı aşkın tecrübesi, profesyonel kadrosu, sürekli olarak, gerek filosunu, gerekse organizasyonunu geliştiren ve bununla birlikte, Yurtdışında Başta İtalya ve Yunanistan ,Olmak Üzere Tüm Avrupa’da bulunan lojistik ağı  ile kendi öz mal ve kiralık araç filosuyla geniş bir alanda faaliyetlerini sürdürmektedir. Tır filosu 7/24 uydudan takip edilebilmektedir.                                   


 

1964 Yılındaki kuruluşumuzdan bu yana uzun yıllar boyunca karayolu taşımacılığının her alanında değerli deneyimler kazandık.

58 yıldır dünyadaki birçok firmaya lojistik ve uluslararası taşımacılık hizmetini, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini üst seviyelerde tutarak sunuyoruz.

Türkiye merkezli sınırlar ötesi taşımalarda, dünyanın her noktasına ulaşabilme imkanını entegre taşıma modellerini kullanmak suretiyle en optimum zaman ve maliyet fırsatlarını yaratarak gerçekleştiriyoruz.

karayolu taşımacılığı

Güvenilirlik ve Dakiklik

Filolarımızın önceliğimiz
Zamanında ve başarılı teslimat

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Memnuniyeti
Yüksek kalitede hizmet anlayışıyla olur

Hızlı Teslimat

Yükünüzü hızlı ve
Emniyetli şekilde gönderin

Uluslararası lojistik

Uluslararası düzeyde
Lojistik hizmetleri

HİZMETLERİMİZ

Lojistik Hizmetleri

kara yolu taşımacılığı

Karayolu Taşımacılığı

Türkiye'den başta İtalya olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine, hızlı ve güvenli, komple ve parsiyel uluslararası karayolu taşımacılığı, yurt içi tenteli ve konteyner karayolu taşımacılığı

denizyolu taşımacılığı

Denizyolu Taşımacılığı

Türkiye ve Avrupa limanları arasında Deniz yolu  taşımacılığı organizasyonu hizmeti vermekteyiz.