Whatsapp hattı +90 542 120 16 24
Müşteri hizmetler 4 Dilde Destek İT-GR-FR-EN +90 224 221 09 20 

Uluslararası Express Minivan Nakliye Hizmeti

Uluslararası  Taşımacılık/Lojistik/Depolama hizmetlerinde profesyonel ekibimiz ile hizmetinizdeyiz!                                                       Akgül Depolama & Uluslararası Nakliyat A.ş 

4X Parsiyel Lojistik 4X Parsiyel Lojistik

HOŞGELDİNİZ!

Miniva Express Servis

AVRUPAYA İTHALAT VE İHRACAT EXPRESS TAŞIMA SÜRELERİMİZ:

YUNANİSTAN: 24 SAAT                                            İTALYA: 32-48 SAAT                                                       ALMANYA: 40-48 SAAT
POLONYA: 48 SAAT
İSPANYA: 72 SAAT
FRANSA KUZEY: 48 SAAT
FRANSA GÜNEY: 60 SAAT
ROMANYA: 24 SAAT
SLOVENYA: 36-48 SAAT
BULGARİSTAN: 24 SAAT
HIRVATİSTAN: 36 SAAT                                                   AKGÜL NAKLİYAT olarak; Hizmetlerimiz içerisinde yer alan taşımacılık hizmetimizde Avrupa Ülkelerine 1 Gün ile 3 gün arasında hizmet sunuyoruz. Bu hizmette havayolu ile karayoluyla rekabet edebiliyoruz. Türkiye’den Almanya başta olmak üzere Batı Avrupa ve tüm Avrupa ülkelerine minivan taşımacılığı yapmaktayız.

AKGÜL NAKLİYAT olarak; Hizmetlerimiz içerisinde yer alan taşımacılık hizmetimizde Avrupa Ülkelerine 1 Gün ile 3 gün arasında hizmet sunuyoruz. Bu hizmette havayolu ile karayoluyla rekabet edebiliyoruz. Türkiye’den Almanya başta olmak üzere Batı Avrupa ve tüm Avrupa ülkelerine minivan taşımacılığı yapmaktayız.

CMR Sigortası Nedir?

CMR Sigortası; uluslararası karayolu taşımacılığı yapan nakliyat firmalarının, taşımayı taahhüt ettikleri mallara gelebilecek zararlar nedeniyle oluşacak hukuki sorumluluklarını CMR Konvansiyonu hükümleri gereğince poliçede belirlenen şartlar ve limitler dâhilinde teminat altına alan bir Sorumluluk sigortasıdır. Bu sigorta, taşıyıcı firmanın CMR Konvansiyonu hükümlerine göre kusurlu bulunduğu durumları güvence altına alır.

Uluslararası karayolu nakliyecileri, istihdam ettikleri kişilerin ve taşımanın yapılması için hizmetinden yararlandıkları aracıların görevlerini yerine getirirken işledikleri kusurlardan sorumludurlar. Taşıyıcının malları taşımak üzere teslim aldığı anda başlayan bu sorumluluk, varış yerinde bulunan alıcıya malların teslim edilmesi ile sona erer.

CMR Sigortasında, taşıyıcının mal sahibine ve üçüncü şahıslara karşı olan sorumluluğu oldukça geniştir. Malların teslimi sırasında herhangi bir hasar olmasa dahi teslimden sonra meydana gelecek hasarlardan taşıyıcı sorumlu tutulur. Bu sigortaya sahip olan taşıyıcıların sorumluluğu ise sigortacı firma tarafından üstlenir.

CMR Sigortası, sigortalının kendi taşıma senetleri ve araçları ile yaptığı taşımalarla birlikte, kendi hamule senetleri ve başka nakliye firmaları vasıtasıyla ya da bu firmalardan kiraladığı araçlarla yaptıkları taşımaları da teminat kapsamına almaktadır.

Neden 4X?

Neden Akgül?

Çevik ve duyarlıyız , hız esnekliğe önem veriyoruz. Değişimi ve gelişimi birlikte yönetiriz. Enerjik ve hevesliyiz , yeni fikirlere açık ve yenilik konusunda hevesliyiz. Verimliliği sürekli sorgulayarak , üretkenliğimizi artırırız. Mükemmeli hedefleriz, meraklı , katılımcı ve paylaşımcıyız.

Verdiğimiz sözlere bağlı kalmanın , en büyük kazanç olduğunu biliriz. Müşteri ve çalışan bağlılığını ön planda tutarız. Kendimizi , müşterilerimizin yerine koyar , gereksinimlerini önceden belirleriz. Kaliteyi bir yaşam biçimi olarak benimseyip , yayılmasını sağlarız.

Parsiyel Nedir?

Parsiyel Nedir?

PARSİYEL TAŞIMACILIK

Parsiyel taşımacılık, aynı araçla, aynı güzergahtaki farklı adreslere yük taşıma işlemidir. Bu taşıma işlemlerinde, yük aracının tam dolu olarak gitmesini sağlayarak, aynı güzergahtaki adreslere mal indirme işlemidir. Yurt içi Parsiyel Taşımacılık işlemlerinde, öncelikle yükler belli bir listeye tabi tutulur. Adresler tek tek belirlenir. İlk adrese bırakılacak yükler, en son yüklenir.
 

Bize Ulaşın

Müşteri Hizmetleri: +90 224  221 09 20

Şimdi Ara +90 224 221 09 20