Biz Kimiz ?

1964 Yılında rahmetli babam İbrahim AKGÜL tarafından Bursa Kayhan Çarsışısında kurulan AKGÜL NAKLİYAT, ilk olarak inşaat malzemeleri ve nakliyatı, Sonrasında Sadece Nakliye olarak hizmet vermiştir.

1983 yılından sonra Bursa'da en büyük şehiriçi ve şehirlerarası kamyon ve kamyonet nakliyeciliği yapan firma olmuştur.

1993 Yılında Bursa-İstanbul-Bursa Kargo servisine başlanmış olup yurdun her yerine komple ve parsiyel servis başlatmıştır. Ayrıca Bursa'da ilk askılı tekstil taşımacılığını başlatan firmadır.

1997 Yılında ilk Tırımızı Alarak. Uluslararası Taşımacılığa adım atan firmamız, ithalat ve ihracat yüklerinde Tüm Avrupa ve Balkan Ülkelerine komple ve parsiyel taşımacılık, depolama, gümrükleme hizmeti vermektedir.

Akgül Nakliyat Tamamı Özmal Geniş Araç Filosu ile Çağın gerektirdiği teknolojiyi yakından takip ederek tüm araçlarında uydu ve takip sistemi ile takip ederek müşterilerine teslimat ve yol durum bilgilerini an ve an verebilmektedir.

Akgül Nakliyat Başlıca Yunanistan, Bulgaristan, Romanya, Makedonya, Arnavutluk, Kosova, Sırbistan ve Bosna Hersek Ülkelerine Komple tır(fuulTrucks), Parsiyel(groopage ), Ekspres servis(speedy) Olarak hizmet vermektedir.